Siparişler & Ödemeler

Manüel PayPal ödememi ne zaman alacaksınız?

Manüel gönderilen ödemeleri kabul edemiyoruz. Ödemenizi kabul edebilmemiz için web sitemizi kullanmalısınız.

Fiyat listenizi görebilir miyim?

Premium ve Business web hosting planlarımız için fiyat listemiz: Premium (aylık/toplam): * 3 ay ödeyin 35,00 TL / 105,00 TL * 6 ay ödeyin 20,30 TL / 121,80 TL * 12 ay ödeyin 17,30 TL / 207,60 TL * 24 ay ödeyin 14,35 TL / 344,40 TL * 36 ay ödeyin 12,35 TL / 444,60 TL * 48 ay ödeyin 11,45 TL / 549,60 TL Business (aylık/toplam) * 3 ay ödeyin 55,85 TL / 167,55 TL * 6 ay ödeyin 32,15 TL / 192,90 TL * 12 ay ödeyin 29,20 TL / 350,40 TL * 24 ay ödeyin 26,20 TL / 628,80 ...

Ödeme yaparken 'Do Not Honor' yetkilendirme hatası alıyorum

Bir banka veya kredi kartı ile ödeme yaparken "Do Not Honor" yetkilendirme hatası oluşur. Bu, bankanızın işlemi kabul etmeye istekli olmadığı anlamına gelir. Genellikle, kart çevrimiçi işlemlerde desteklemediğinden veya girdiğiniz faturalandırma bilgilerinin yanlış olması nedeniyle bu olur. Kesin neden değişebilir ve herhangi bir ödemeyi kendimiz doğrudan ele almadığımızdan, sorunu çözmenin en iyi yolu daha ayrıntılı bilgi için bankanıza veya kredi kartı sağlayıcınıza danışmaktır.

PayPal, kredi kartı eklememi istiyor

Ödeme yapmaya çalıştığınızda PayPal sizden kredi kartı eklemenizi isterse, ödemenizi gönderirken lütfen "PayPal (doğrulanmamış)" seçeneğini seçin, o halde sorun olmayacaktır! :)

Doğrudan PayPal aracılığıyla ödeme kabul ediyor musunuz?

PayPal yoluyla doğrudan para transferlerini kabul etmiyoruz. PayPal aracılığıyla ödeme göndermek için sipariş formumuzu kullanmanız gerekir.

Hosting planımı nasıl yenileyebilirim?

Mevcut hosting planınızı, Kontrol Panelizdeki "Yenile" menüsünü kullanarak istediğiniz zaman yenileyebilirsiniz. Yenile menüsünden, Ödeme Döngünüzü değiştirebilir, indirim kuponu kullanabilir ve planınızı yenileyebilirsiniz.

Makbuzumdaki iletişim bilgilerini değiştirebilir miyim?

Kesinlikle! İletişim bilgilerinizi https://cpanel.hostinger.web.tr/profile adresindeki profilinizden güncelleyebilirsiniz. Yeni iletişim bilgileri kaydedildikten sonra, makbuzunuzda anında görünecektir.

Uzun vadeli sözleşmeler var mı?

Teklifimizde hiçbir risk bulunmaz. Çoğu şirketin aksine, hizmeti denemek için 12 ay (veya bazen daha fazla) ödeme yapmanız gerekmez. Örneğin, her 3 ayda bir fatura ödemeyi seçebilir ve aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. En uzun mevcut Fatura Döngüsü 48 aydır. Aylık paket satın alımında(1-3-6 aylık) 7 gün, yıllık paket satın alımında ise 30 günlük sorgusuz sualsiz para iadesi garantisi bulunur.

Otomatik yenilemeyi nasıl durdurabilirim?

Otomatik yenilemenizi istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Bu değişiklik, hesabınızı herhangi bir şekilde etkilemez. Hosting hesabınızın veya Alan adınızın otomatik faturalandırmasını KAPALI duruma getirmek için, Üye Alanına erişmeniz gerekir. Orada, Üye Alanı sayfasının en üstündeki Siparişler'e tıklayarak Servisler bölümüne erişin. Otomatik yenilemeyi kapatmak istediğiniz paketin yanındaki Otomatik Yenileme ayarını kapalı duruma getirin. Hizmetleri kullanmayı bırakmayı düşünmüyorsanız...

İki tane fatura kesildi, bunun için ne yapabilirim?

İki kere faturalandırılırsanız endişelenmeyin, Kontrol Paneli'ndeki Yardım Masası bölümünden bizimle iletişime geçin.

Varsayılan ödeme döngümü nasıl değiştirebilirim?

Eğer varsayılan ödeme döngünüz daha fazla ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, ödeme döngünüzü hosting hesabınızın Kontrol Panelinden "Ödeme Döngüsü" menüsüne ulaşarak istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Banka kartlarını kabul ediyor musunuz?

Evet, banka kartınız ile "Kredi Kartı" ödeme yöntemini seçerek ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme bir hesaptan diğerine aktarılabilir mi?

Ödeme yöntemi kısıtlamalarından ötürü maalesef ödeme bir hesaptan diğerine aktarılamaz.

İninal kart ile ödeme yapabilir miyim?

Evet, ininal kartınız ile "Kredi Kartı" ödeme yöntemini seçerek ödeme yapabilirsiniz.

İstediğim ödeme aralığını seçebilir miyim?

Sunduğumuz ödeme aralıklarından (3 aylık, 6 aylık, 1 yıllık vb.) istediğinizi seçebilirsiniz.

Özelliklerin listesine nereden ulaşabilirim?

Özelliklerin tüm listesine http://www.hostinger.web.tr/web-hosting adresinde ulaşabilirsiniz.

Hosting servisleri veya alan adları iin önceden ödeme yapabilir miyim?

Evet, dilediğiniz zaman önceden ödeme yapabilirsiniz. Önceden yaptığınız herhangi bir siparişe bağlı olmayan tüm ödemeler bakiyenize aktarılır ve ilerideki siparişlerinizde kullanılır.

Kredi kartım ile ödeme yapamıyorum.

Kredi kartınızla ödeme yaparken sorun yaşıyorsanız lütfen kalan limitinizin yeterli olduğundan ve bilgileri(CVV kodu gibi) doğru girdiğinizden emin olunuz. Yalnızca 'Tam Güvenli (Full Secure)' ödemeleri kabul ediyoruz. Bilgilerinizden birinin hatalı olması (yarı güvenli) veya 3D doğrulama kodunu yanlış girmeniz ödemenin başarısız olmasına neden olacaktır. Eğer bir sorun göremiyorsanız, lütfen sorun hakkında bizimle iletişime geçiniz. Kayıtları inceleyebilir ve size yardımcı olmaya çalışabiliriz...

Hesabımı nasıl yenileyebilirim?

Please login to your cpanel account, choose the necessary account and click the Renew icon. Üye alanınıza giriş yapınız ve Siparişler sayfasına devam ediniz. Burada ilgili servisin yanındaki Yenile butonuna tıklayarak servisinizi yenileyebilirsiniz.

Neden profil bilgilerim eksiksiz olmalıdır?

Her yaptığınız ödeme için size fatura düzenleme zorundayız. Fatura size servis sağladığımızın ve sizden ödeme aldığımızın göstergesidir. Elektronik fatura sistemine dahil olduğumuz için faturanız elektronik halde e-posta adresinize gönderilecektir. Ancak elektronik fatura ve matbu fatura uygulamada tamamen aynıdır. Dolayısıyla fatura üzerinde adınız, soyadınız, adresiniz ve T.C. kimlik numaranız yazmalıdır. Adres yerine il veya ilçe yazamazsınız. Açık adres en az sokak, kapı ve daire numarasın...

Yalnızca domain satın alabilir miyim?

Evet, bunu kolaylıkla kontrol panelinizin Alan Adları kısmında yapabilirsiniz.

Sunucularınız ses/video yayınını destekliyor mu?

Sunucularımız ses ve video yayınlarını desteklemektedir; bununla birlikte, her şeyi kendiniz yapılandırmanız gerekecektir, çünkü komut dosyalarını yükleme ve yapılandırma konusunda yardım sunmuyoruz. Paylaşılan barındırma sunucularında ShoutCast, Flash Media Server ve benzeri komut dosyalarının desteklenmediğini lütfen unutmayın; Bunun için VPS planlarına göz atabilirsiniz - https://www.hostinger.web.tr/vps-hosting

Ortaklık programı hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacım var.

Ortaklık programımızla ilgili tüm bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz: http://www.hostinger.web.tr/ortaklik-programi Arkadaşlarınızı Hostinger'a yönlendirerek nasıl çalıştığını da inceleyebilirsiniz. Denemek ücretsiz!

Aylık ödeme yapabilir miyim?

Maalesef en kısa ödeme aralığı web hosting planlarında 3 aydır. VPS planlarında aylık ödeme yapmanız mümkündür. Ne kadar uzun süreli plan tercih ederseniz o kadar avantajlı olacaktır. Para iadesi garantimiz sayesinde teklifimiz tamamen risksizdir.

Disk alanı/trafik gerçekten sınırsız mı?

Dilediğiniz kadar disk alanı ve trafik kullanabilirsiniz. Eğer sunucuda yeteri kadar alan kalmazsa, sunucuya yeni bir disk sürücüsü ekleyebiliriz. Ancak, disk alanını yasa dışı, telif hakkı saklı tutulan dosyaları barındırmak için kullanamazsınız. Hizmet Şartları: http://www.hostinger.web.tr/hizmet-sartlari

Nasıl kupon kodu veya indirim alabilirim?

Web site masraflarında tasarruf yapmak ister misin? Senin için iyi haberlerimiz var! Hostinger kuponlar sayfasına (https://www.hostinger.web.tr/discount) gözatın ve güncel kupon ve indirim kodlarından haberdar olun. Bu kuponlar doğrudan Hostinger tarafından sağlanır bu sebeple çalıştıklarına ve indirimin gerçek olduğuna emin olabilirsiniz. İyi alışverişler.

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Kredi kartınızla, banka kartınızla, ininal kartınızla, havale/eft ile ödeme yapabilirsiniz.