Arkadaşlarım için birden fazla cPanel girişi oluşturabilir miyim?

Şu anda, tek bir cPanel için ek giriş oluşturmak mümkün değil, ancak çoğu internet siteleri 3 ana elementten oluşur: veritabanları, e-postalar ve dosyalar (FTP). Bu elementler için arkadaşlarınıza giriş oluşturabilirsiniz ve arkadaşlarınız herhangi bir problem yaşamadan, internet sitelerini ve e-postalarını yönetebilir.

  • Kontrol panelinizden limitli bir FTP hesabı oluşturabilirsiniz -> FTP Hesapları (Arkadaşlarınız sadece seçtiğiniz dosyalara erişim sağlayabilecek)
  • Kontrol panelinizden e-posta hesapları oluşturabilirsiniz ->  E-Posta Hesapları, daha sonra http://webmail.hostinger.web.tr adresinden erişilebilir ( Kontrol paneline giriş yapmaya gerek duymadan, e-posta adresi ve e-posta şifresiyle giriş yapılabilir), aynı zamanda POP3/IMAP veya SMTP ile de erişilebilir.
  • Kontrol panelinizden MYSQL kullanıcıları oluşturabilirsiniz -> MYSQL, daha sonra arkadaşlarınıza veritabanı ismi, veritabanı kullanıcı adı ve veritabanı şifre detaylarını sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınız, http://phpmyadmin.hostinger.web.tr adresinden erişebilecekleri phpMyAdmin ile MySQL veritabanını yönetebilecekler (Kontrol paneline giriş yapmaya gerek duymadan).