Web Site Kurucusu ile oluşturduğum web sitem HTTP yerine HTTPS protokolünü kullanıyor. Bu yönlendirmeyi nasıl kapatabilirim?

Zyro hakkında en iyi şey, kullanımının çok kolay olması ve web sitesi geliştirme konusunda herhangi bir deneyim gerektirmemesi. Zyro ile kurduğunuz web sitenizin ayarlarının çoğu, yalnızca birkaç tıklama ile kapatılabilir veya devreye sokulabilir!

Zyro web sitenizde HTTPS yönlendirmesini etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için önce Hosting Hesabınızın Kontrol Paneli'ndeki Web Site Kurucusu'na ulaşın. Web Site Kurucusu'na ulaştığınızda, sayfanın en üstündeki ayarlar simgesini bulun ve tıklayın. Açılan menü de Ayarlar'a tıklayın.

Web sitenizin ayarlarını içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Açılır pencerede gördüğünüz ilk ayar, sizin için gerekli seçeneği içerir "Siteyi HTTPS yönlendirmesi ile yayınla". Bu seçeneği açık tutmak, web sitenizin varsayılan olarak HTTPS protokolü ile yüklenmesini sağlayacaktır, kapattığınız taktirde web siteniz HTTP protokolü ile yüklenecektir. İhtiyacınız olan değişikliği yapın ve Uygula'ya tıklayın.