Referanslar

İş ortaklığı tabanlı web sitelerini burada barındırabilir miyim?

Burada herhangi bir sorun yaşamadan iş ortaklığına dayalı web sitelerini (kuruluş bağlantıları, banner'lar, vb.) barındırabilirsin!

Kaç adet ödül kazanabilirim?

Sınırsız sayıda ödül alabilirsiniz. Örneğin, 10 aktif referansınız varsa 2 x 5 $ ödeme kazanabilir veya ücretsiz bir alan adı için daha fazla referans toplayabilirsiniz.

Nasıl para alırım?

Hizmetlerimizi önererek 5 $ 'dan 100 $' a kadar olan ödemeler alabilirsiniz. Ödemeler Hostinger hesap bakiyenize eklenecektir. Bizden hizmet satın almak / mevcut hizmetlerinizi genişletmek veya yükseltmek için bakiyenizden para kullanma olanağına sahipsiniz.

Referansım neden beklemede?

Referanslarınızdan birinin yanında "Beklemede" durumunu görüyorsanız, referansınızın kaydının üzerinden 30 gün geçmediği ya da müşterinin aktif olmadığı anlamına gelir (müşterinin durumunu sürekli kontrol edeceğiz ve eğer servislerimizi kullanmaya başlarsa durumunu "Aktif" olarak değiştireceğiz). Referanslarınızın "Aktif" olabilmesi için önce aşağıdaki koşulların karşılanması gerekir:: * Müşteri Hostinger'a en az 30 gün önce kayıt olmuş olmalı. * Müşteri en az 1 site oluşturmalı. * Web...

Ortaklık Programı Anlaşmasını nereden okuyabilirim?

Her bir Ortağın kabul etmesi gereken Ortaklık Programı Anlaşması'na buradan erişebilirsiniz: https://www.hostinger.web.tr/ortaklik-programi-anlasmasi Ortaklarımız için belirlenen şartlar hakkında herhangi bir karışıklık oluşmasını önlemek için lütfen Ortaklık Programı Anlaşmasını dikkatlice okuduğunuzdan emin olunuz.

Referans bağlantımı nerede bulabilirim?

Ortaklık Programımıza girmeye karar verdiyseniz, aramanız gereken ilk şeylerden biri, Referans Bağlantısıdır. Referans Bağlantınızı bulmak için, Hostinger Profilinize giriş yapın ve üye alanının üst kısmındaki Referanslar menüsünü bulun. Tıklayın ve Bilgi sekmesini seçin. Yönlendirme bağlantınızı orada bulacaksınız.